WSPARCIE

WESPRZYJ DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI INLEGIS

Wywłaszczenia są często stosowane jako narzędzie polityczne lub ekonomiczne, a ich skutki mogą być bardzo poważne dla osób, które ich doświadczają. Nasza działalność skupia się na popularyzacji wiedzy o wywłaszczeniach i prawach, które przysługują wywłaszczanym. Staramy się być tam, gdzie wywłaszczenia są planowane i pomagać bezpośrednio tym, którzy są kompletnie bezradni w zderzeniu z bezdusznymi przepisami i procedurami. Dodatkowo, pomagamy wywłaszczanym pośrednio – edukując opinię publiczną i popularyzując wiedzę o prawach wywłaszczanych.

na co przeznaczamy ofiarowane nam pieniądze?

Środki pozyskane przez Fundację INLEGIS są przeznaczane na popularyzowanie wiedzy niezbędnej do ochrony podmiotów słabszych.

Jak możesz pomóc?

Pomóż nam pomagać innym! Fundacja INLEGIS oferuje pomoc prawną na rzecz podmiotów słabszych w relacjach ze Skarbem Państwa, jednostkami budżetowymi, organami władzy oraz podmiotami samorządu terytorialnego. Pomóż realizować naszą misję.

przekaż 1,5% podatku

Wesprzyj nas w walce i przekaż 1,5% na rzecz Fundacji.

1.5% Państwa podatku przeznaczymy na optymalizację działań i zwiększenie wsparcia dla najbardziej potrzebujących. Dzięki indywidualnej pomocy prawnej i bezpłatnym poradom prawnym jesteśmy w stanie realnie nieść pomoc i bronić uzasadnionego interesu jednostki.

Numer KRS 0000730037
Cel szczegółowy: Fundacja INLEGIS

przekaż darowiznę pieniężną

Przekaż środki na rzecz pomocy wywłaszczonym. 200 zł to godzina konsultacji dla jednej rodziny zagrożonej wywłaszczeniem.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć działania fundacji darowizną:
mBank 87114020040000370282155643

podpisz list otwarty

Pragniemy zwrócić uwagę na problemy osób wywłaszczonych przy inwestycjach państwowych. Państwa poparcie umocni nasz komunikat.

Zapoznaj się z treścią otwartego apelu w obronie wywłaszczanych.

udostępniaj nasze treści

Prowadzisz blog lub serwis internetowy? Możesz cytować i linkować do naszych artykułów! Będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie w publicznej świadomości problemu wywłaszczeń.

Jeżeli masz pytania związane z naszą działalnością zapraszamy do kontaktu z nami.

Napisz o nas artykuł

Chcesz popularyzować wiedzę o problemach osób wywłaszczanych? Napisz o nas artykuł i linkuj Fundację INLEGIS.

Organizujesz spotkanie z wywłaszczanymi? Zaproś nas!

Nasz zespół może Ci pomóc poprowadzić spotkanie z mieszkańcami zagrożonymi wywłaszczeniami.

Uczestniczyliśmy zarówno w debatach lokalnych, jak i w sejmowych - jeżeli potrzebujesz wsparcia zapraszamy do kontaktu z nami.